Manager vânzări

Top Imobiliare Grup

Город: Бельцы
Образование: Высшее
Опыт работы: Любое
Зарплата: 4000-30000 MDL
График работы: Full-time
№4981859, 29.05.2017
Compania ,,Top Imobiliare Grup'' angajeaza Manager Vinzari Imobiliare in or.Chisinau si in judetele R.Moldova.
Compania garanteaza si ofera o multime de posibilitati :
Garantam angajarea oficiala cu salariu minim, suportam cheltuieli de transport in timpul serviciului,telefonie mobila ,pachetul social complet .Oferim doua posibilitati de salarizare ,de la 4000 lei - 30000 lei ,in dependenta de profesionalizm si rezultate reale din vinzari/inchirieri cu comision 15% la 30% .Suntem transparenti ,asiguram instruire profesională continua in toate domeniile.Oferim sprijin pentru studierea unor probleme teoretice si realizarea lor in practica.
Atributii de functie:
- vizionarea imobilelor si evaluarea lor
-Interactiunea directa cu clientul in vederea vinzarii si inchirierii imobilelor
- predarea informatiei corecte clientilor si convingerea lor
- fotografierea imobilelor
-intocmirea contractelor si evidenta lor
- consultatii juridice si asistenta clientilor la birou,notar,altele.
Cerinte fata de candidat:
- de a fi comunicabil, dinamic, corect, increzut in sine, convingator in lucrul cu clientii.
- studii superioare
- cunoasterea limbei romane si ruse obligatoriu
- capacitatea de a se informa și învăța în permanent
- capacitatea de soluționare a problemelor în situații de stres
- abilități personale: responsabilitate, orientare spre rezultat, spirit de initiativa.
Constituie un avantaj
- cunostinte in evaluarea imobilelor
- cunostinte juridice, psihologice, contabilitate
- cunoasterea Fotografierii si procesarii .
- cunoastrea dreptului civil si a contractelor
-cunoastrea limbei engleze
Va rugam trimiteti CV cu poza la adresa:
[email protected]
indicati va rog si postul la care candidati.
pentru informatii: https://topimobiliare.md/